សារលិខិតរំលែកមរណទុក្ខ 🙏សូមគោរពជូនចំពោះ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភានៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ
កិច្ចប្រជុំស្ដីពីការចែករំលែកព័ត៌មានស្ដីពី "ហិរញ្ញវត្ថុសកល និងបណ្តាញបច្ចេកវិទ្យា (GFTN) 2025" ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ ឯកឧត្តម ប៊ូ ថារិន អគ្គនាយក និយ័តករគណនេយ្យនិងសវនកម្ម
កិច្ចប្រជុំកម្រិតថ្នាក់ដឹកនាំ (High Level Kick-Off) លើគម្រោងជំនួយបច្ចេកទេសស្តីពីការរៀបចំ “របាយការណ៍ទស្សនវិស័យម៉ាក្រូសេដ្ឋកិច្ចសម្រាប់វិស័យសេវាហិរញ្ញវត្ថុមិនមែនធនាគារ” ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ម៉ី វ៉ាន់
កិច្ចប្រជុំពិភាក្សា លើវឌ្ឍនភាពក្នុងការរៀបចំប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មានសម្រាប់គាំទ្រការអនុវត្តប្រកាសស្តីពីការអនុវត្តកិច្ចបញ្ជិកាគណនេយ្យនៃគណនីត្រូវសង, សន្និធិ និងឥទ្ធិពលនៃការប្រែប្រួលអត្រាប្តូរប្រាក់រូបិយបណ្ណបរទេស ក្រោមការដឹកនាំដោយ លោក ជា សុជាតិ
សេចក្តីជូនដំណឹង
សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពី ការពន្យាពេលក្នុងការរៀបចំវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពីស្តង់ដារបាយការណ៍ហិរញ្ញវត្ថុកម្ពុជាសម្រាប់អង្គភាពមិនស្វែងរកប្រាក់ចំណេញ
សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពី ការពន្យាពេលក្នុងការរៀបចំវគ្គបណ្តុះបណ្តាលមូលដ្ឋានគ្រឹះគណនេយ្យមុននឹងសិក្សាស្តង់ដារគណនេយ្យ
សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពីការដកហូតអាជ្ញាបណ្ណគណនេយ្យកម្រិត២ ពីក្រុមហ៊ុន ស្តាយលីមីធីត អឹខោនធីង (ខេមបូឌា) ខូអិលធីឌី និងលោកស្រី ហេង ចាន់ណា ចាប់ពីថ្ងៃទី ១ ខែមករា ឆ្នាំ ២០២៥។